Ogrody

Anwalt im Büro

Początek działalności firmy „Ogrody” sięga 2004r. Wraz z mężem po zakończeniu studiów ogrodniczych rozpoczęliśmy prowadzenie firmy w zakresie projektowania, zakładania i pielęgnacji terenów zieleni. Możemy się poszczycić wykonaniem niezliczonych ogrodów dla Klientów indywidualnych, jak i wykonaniem ich w miejscach użyteczności publicznej oraz w najbliższym otoczeniu firm.

 

Świadczymy szeroki zakres usług ogrodniczych. Realizacje rozpoczynamy od przygotowania projektu dla Klienta. Projekt jest w formie wizualizacji komputowej. Zakres usług obejmuje wszelkiego rodzaju prace ziemne, niwelacje terenów, przygotowania i transport podłoża. W zależności od zakresu prac w ogrodach podejmujemy się montażu przydomowych oczyszczalni ścieków, odwodnień oraz wykonywania ogrodzeń.

 

Oferujemy usługi w zakresie małej architektury, układania kostki brukowej, granitowej, montażu instalacji oświetleniowej, automatycznych systemów nawadniania. W istniejących założeniach przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjne pozwalające utrzymać roślinność we właściwej kondycji i równowadze.